Kurumsal > Hakkımızda

Process Yazılım

Logo Yazılım Firmasının geliştirmiş olduğu ürünlere danışmanlık, destek ve yazılım geliştirme hizmetleri sunan ve yılların verdiği tecrübe ile konusunda uzmanlaşmış danışmanların bir araya geldiği bir ekiptir.

Her zaman müşteri beklentilerinin ötesinde çözümler sunmayı kendisine ilke edinmiş şirketlerin bilgi teknolojilerine ilişkin gereksinimlerini karşılamak üzere; kurumsal yazılım çözümleri uygulamalarının yanı sıra, süreç analizi, iş akış diyagramı, proje yönetimi, eğitim ve sistem optimizasyonu hizmetlerini sunmaktadır.

Sistem geliştirme ve yazılım uzmanlarıyla birlikte sektörel tecrübeye sahip profesyoneller, akademisyenler, mali ve hukuk müşavirleri ile finans uzmanlarını da iş geliştirme süreçlerine dahil ederek tam bir bütünlük sağlamayı amaçlamaktadır.

İstanbul LOGO bayi yazılım çözüm ortağı olarak, kurulum ve uygulama sürecinde yenilikçi bir anlayışla sonuç odaklı çalışıyoruz

İşletme kaynaklarının en iyi şekilde kullanılarak, rasyonel çözümü bulmak için çalışırken “zaman” kavramını her zaman en önemli değer olarak kabul eder.

Değerlerimiz

Güvenilirlik

Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek.

Duyarlılık

Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe ve çevreye duyarlı ve saygılı olmak.

Müşteri Odaklılık

Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

S

Açıklık (Şeffaflık)

İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak.

Çözüm Odaklılık

Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.

Esneklilik

Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.

Tutkulu Olmak

Tüm çalışanlarımızın, kaynaklarımıza, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile, hedefimize ulaşmada inançlı olmak, fark yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.

Firmaların iş süreçlerini analiz ederek iş yönetim performanslarını yükseltmelerini ve değişen iş şartlarında her an hazır olmalarını sağlayacak çözümler sunmaktadır.

İletişim

google-location-icon-vector-google_places_pin_icon_black_white_line_art_coloring_book_colouring-1331pxAdres: Merkez Mah. Bağlar Cad. CBlok/4 Ofis Park, Kağıthane, İstanbul

phone-xxl   Tel: 0212 939 38 91
       Fax: 0212 939 37 07
email-icon  E-posta: destek@pro-cess.com.tr
supportIcon   Destek Hattı: 90(850) 532-9-047

Sosyal Medyada Biz

facebook
instagram
Linkedin

© 2016 Process Yazılım | Tüm hakları saklıdır.